AKTUALITY

Industrial Research Forum si dovoluje zveřejnit předběžné údaje o trhu se skladovými a výrobními nemovitostmi v České republice ve 2. čtvrtletí 2018.
Logistická společnost JUSDA Europe, dříve Foxconn’s Global Logistics Solutions, si v CTP Parku Pardubice II pronajala nové skladové a kancelářské prostory o celkové ploše 37 389 m2. V tomto projektu společnost JUSDA Europe zastupovalo industriální oddělení realitní ...
Industrial Research Forum si dovoluje zveřejnit konečné údaje o trhu se skladovými a výrobními nemovitostmi v České republice ve 4. čtvrtletí 2017.
Industrial Research Forum si dovoluje zveřejnit předběžné údaje o trhu se skladovými a výrobními nemovitostmi v České republice ve 4. čtvrtletí 2017.
Nika Logistics, dceřiná společnost holdingu Šmídl a soukromá česká logistická a dopravní společnost, se rozšiřuje. Společnost si pronajala zcela nový sklad o ploše 11 444 m2 a dalších 288 m2 kancelářských ploch v Logistika parku ...
Industrial Research Forum si dovoluje zveřejnit konečné údaje o trhu se skladovými a výrobními nemovitostmi v České republice ve 3. čtvrtletí 2017.
Industrial Research Forum bylo založeno v roce 2010 s cílem poskytovat co možná nejúplnější, nejpřesnější a nejtransparentnější data o vývoji českého trhu se skladovými a výrobními nemovitostmi. Členové Industrial Research Fora, společnosti CBRE, Colliers, Cushman ...
Celková nabídka průmyslových prostor v ČR Celková plocha moderních průmyslových prostor určených k pronájmu v České republice vzrostla ve druhém čtvrtletí roku 2017 na 6,65 milionů m2. 
Aktuality z trhu
Datum zveřejnění: 26 června 2017
Česká republika byla v prvním čtvrtletí 2017 dle JLL Supply Chain Activity Indexu zemí s největším meziročním nárůstem poptávky po moderních skladových prostorách ze všech sledovaných evropských trhů.         Čistá poptávka po moderních skladových prostorech nad 5 ...
Industrial Research Forum si dovoluje zveřejnit konečné údaje o trhu se skladovými a výrobními nemovitostmi v České republice ve 1. čtvrtletí 2017.
Ukázat
1 z 19
1 2 3 4
Nejnovější nabídky
Praha - západ (Chrášťany)
Areál Vodojem se nachází na západě Prahy v těsné blízkosti ...
Praha 10 - Hostivař
Logistické centrum Hostivař se stane moderním logistickým areálem ...
Havlíčkův Brod
B:Park Havlíčkův Brod se nachází v průmyslové zóně ...