Vyhledání a akvizice pozemků k investici

AAAAAA

Hledáte zajímavé investiční příležitosti do majetku, jehož hodnota je trvalá? Ve kterém kraji České republiky se momentálně skrývá největší nevyužitý investiční potenciál? Tým JLL specializovaný na investiční akvizice pozemků radí investorům a expandujícím firmám, kde lze najít vhodnou půdu na prodej, jak se pohybují ceny, která povolení jsou potřebná a jak je možné je získat. Jsme připraveni Vás aktivně podpořit, případně Vás plně zastupovat, a prosazovat vaše nejlepší zájmy při vyjednávání vlastníky půdy a úřady. Získáme potřebné dokumenty, zařídíme sloučení jednotlivých parcel do jednoho souvislého celku a zkoordinujeme diskuzi o přesných parametrech pozemků a finančních otázkách.

Systematicky shromáždíme všechny potřebné dokumenty, předložíme Vám stručný a přehledný informační balíček s možnými alternativami a navrhneme další společné kroky. Ve spolupráci s oddělením řízení projektů a výstavby se postaráme o stavební dokumentaci, plány, energie a due diligence k Vašemu projektu.

Nezáleží na tom, jestli hledáte zelenou louku nebo například starší objekt k rekonstrukci v zavedené průmyslové zóně, případně potřebujete-li postavit standardní budovu či objekt na míru pro expanzi Vašeho podnikání v požadované lokalitě; díky získaným zkušenostem a přístupu k obsáhlé datábázi pozemků v ČR zajistíme bezkonkureční poradenský servis v kterékoli ze zmíněných oblastí.

Funkce dostupné po přihlášení
Pošlete url této stránky svým přátelům:
Email přítele:
*
Váš e-mail:
*
Komentáře: