Prodej pozemků k investici

AAAAAA

Oddělení průmyslových nemovitostí JLL Vám pomůže uspět při prodeji pozemku pro výstavbu výrobních, skladových a logistických nemovitostí. Máme zkušenost s prodejem greenfieldů, brownfieldů, pozemků s plánovanými projekty i bez nich, se zavedenou infrastrukturou i bez ní nebo pozemků pro expanzi blízko existujících průmyslových zón.

Zastupujeme prodávajícího a poskytujeme mu následující služby:

ANALÝZA POZEMKU

K úspěšnému dokončení transakce je důležité vědět, jaký produkt prodáváme. Naši experti stanoví a analyzují vlastnosti pozemku a všechny související informace o daném místě (lokalita, dopravní dostupnost a infrastruktura pro různé druhy vozidel, povolený účel, dodávky energií a stávající zástavba – pokud existuje). Připravujeme také potřebnou vlastnickou a geodetickou dokumentaci a sestavíme profesionální cenovou nabídku.

PŘÍPRAVA strategie prodeje

Zvolením správné strategie lze urychlit celý proces prodeje. Proto připravíme, navrhneme a společně s vlastníkem prodiskutujeme nejefektivnější způsoby, jak pojmout prodej. Poté stanovíme hodnotu nemovitosti, přičemž tento odhad podložíme analýzou trhu a zjištěnými fakty o pozemku.

PROPAGACE

Oslovením klíčových kontaktů a využitím dostupných zdrojů se budeme snažit rychle a efektivně spojit Vaši nabídku se zájemcem o koupi. Jako Váš strategický partner umístíme Váš pozemek na prodej například na webové stránky, telefonicky oslovíme kupce, zašleme nabídku poštou nebo umístíme v lokalitě informační tabuli.

Vyjednávání o ceně

V poslední fázi předtím, než je podepsána smlouva o prodeji Vašeho pozemku, nastává chvíle, kdy naši agenti ve Váš prospěch zapojí získané znalosti trhu a využijí dlouholetých zkušeností při vyjednávání. Tým JLL bude zastupovat zájmy prodávajícího a postará se o vyjednávání o ceně, koordinaci právních jednání o konečných podmínkách smlouvy, včetně dokončení transakce.

 

Funkce dostupné po přihlášení
Pošlete url této stránky svým přátelům:
Email přítele:
*
Váš e-mail:
*
Komentáře: